Zahřívací rovina

Miluju svobodu a život se všemi jeho možnostmi. Jako dítě jsem hltala příběhy Rychlých Šípů. Každý večer jsem se na chalupě v Krkonoších nořila do jejich příběhů a byla jejich součástí. Vše jsem pak samozřejmě žila v reálném životě. Lezení po skalách, stromech, plavení v neckách na řece Javorce, kde voda po kolena byla vzácností, stavění bunkrů a nocování v nich, bojové hry, táboráky ……

Nadšení s kterým jsem se do všeho pouštěla přinášelo i odřená kolena a nejednu bouli na hlavě. Dokázala jsem si roztrhnou sukni, když jsem si před vystoupením v Lidové škole umění vylezla na strom pro třešně. Moji rodiče měli se mnou svatou trpělivost.

Nyní jsem už velká holka a musím se o sebe postarat, ale duše dítěte ve mně stále žije.

Mám kolem sebe úžasné upřímné lidi, rodinu, manžela,  moje dvě děti, přátele, kamarády, obchodní partnery a díky nim si stále více uvědomuji, jak jednoduché je v průběhu života tuto jedinečnost dítěte ztratit. Střípky událostí a souvislostí se skládají deset let a díky nim musí mé zkušenosti ven a musí si začít žít svůj vlastní život.

Pojďte v sobě objevit ten pocit dítěte, pojďte si se mnou vyzkoušet jak na to. Začněte žít svůj modrý život. Budete se moci spolehnout sami na sebe. Ve vašem těle Vám bude fajn a to je pocit k nezaplacení. Pojďte to zkusit, ráda Vás povedu, protože mě to prostě a jednoduše baví a hlavně je to tak jednoduché a zvládnete to úplně sami.