Pojďme se projít společně přírodou, představte si, že stojíte na startovní čáře a začínáte Váš trénink, slovo trénink bývá spojeno s určitým výkonem. Zde ale o žádný výkon opravdu nejde, je tomu právě naopak. Jak ráda říkávám, když něco dělávám „ jedu na čtvrt plynu „ a přesně tak tomu je.  Slovo trénink zde proto používám pouze jako formu do které se lépe vejde naše představa.

Ukáži Vám jak na to

Celý trénink Modrého života  trvá maximálně 90 minut a společně se uvidíme minimálně 5x. Vše pak budete hravě žít sami.
Velice ráda však budu když i po ukončení tréninkového cyklu zůstaneme v kontaktu.“ Žít“ svůj MŽ“ občas zapomeneme všichni ,  a zase nám něco začne unikat, proto opakování je matka moudrosti. Alespoň 21 x vydržte.
Ráda Vám kdykoliv  připomenu proč tomu tak je a jak jednoduché to je. Všeobecně a i zde  platí v jednoduchosti je krása a zde to platí trojnásobně (Pohyb, hlava, strava). Také  Úžasné na MŽ je, že doposud pro nás  hlavní účinky, které se dostaví se postupně stávají vedlejšími.

3 – 2 – 1 START 

Ve zdravém těle, zdravý duch a nebo je to právě naopak? Všichni to víme a zní to trochu jako klišé, ale prozradím Vám jakým kouzlem se to stane. „ Já vím“ čáry máry fuk „Já dělám“. Jednoduše „pojďme na to a budou se dít zázraky.“

START
ZAHRIVACI ROVINA

ZAHŘÍVACÍ ROVINA

Z Vašeho života zmizí někteří Vaši skalní kamarádi: tuky, ochablé svaly, bolavé klouby, bolavá záda, bolesti hlavy, špatná nálada, výmluvy, lenost, pohodlnost, zmizí vaše neustálé noční výlety do lednice.

TRÉNINK

Kouzlo tréninku spočívá v jednoduché pohybové aktivitě. Chůzi, nebo chůzi s holema /NW/ běhu, nebo běhu s holena /Nordic Runing/ .

Naučíme se  jednoduché sestavy cviků /BW/, které zpevní  svaly středu našeho těla /cor/,  tyto cviky se naučíme použít efektivně při samotném tréninku, ale i  v průběhu celého našeho dne bez potřeby návaznosti na jakoikoliv pohybovou aktivitu.

Naučíme se jednoduché cviky zaměřené na aktivaci našich meridiánů / energetických drah v našem těle/. Tyto cviky se naučíme vhodně  používat nejen při tréninku MŽ,  ale i kdykoliv v průběhu celého dne bez nutnosti spojení s jiným pohybem.

Šéf celého našeho tréninku je náš dech! Pohlídá náš tep, aby si moc nevyskakoval a dokáže toho mnohem více, pocítíte že právem je náš „Šéf“.

 

ZAVOD

PODÍVÁME SE NA ZOUBEK I STRAVĚ

K dispozici máme mnoho dalších nezbytných ingrediencí, které se mohou v průběhu tréninku k nám připojit a které je možné do celého tréniku zařadit.

ZA CÍLOVOU PÁSKOU 

Najdou se noví kamarádi. Jako první se objeví lepší, klidnější, delší, jemnější dech, dále pak lehčí tělo, pohyblivější klouby, pevné svaly, vytrvalost, lepší pleť, zdravé vlasy, pevné kotníky, pevná kolena, prokrvené svaly a kůže, zářivá pleť, větší pocení a s tím související očista kůže,  lépe myslící mozek, navštíví vás kvalitní hluboký spánek. Ráno vstanete plni energie, radosti a chuti do života, odpočatí a budete se těšit na nadcházející dny.. Neřešitelné se vyřeší samo a lehce ani nebudete vědět jak se to stalo.

A CO KDYŽ NĚCO ČASEM ZAPOMENU ?

Vše co se naučíte dostanete v písemné podobě s přesnými metodickými postupy.

A pak? Uvidíte sami.

JAKNATO

Co vše se můžete naučit ?

Hlavní bude pohyb a nastavení mysli.

Pohyb

Nastavení mysli

Strava

Sestava cviků v přírodě

Vnitřní síla

Tak pojďme na to!