renat_samkova_kontakt

Jaké jsou vaše oči?

Moje kamarádka Štěpánka o mně řekla, že mě vnímá jako úžasnou, veselou, šikovnou, krásnou ženu. Víte, ona Štěpánka je právě přesně taková a proto tyto vlastnosti na všech lidech vidí i kdyby je měla u nás vyšťourat z paty. Domnívám se, že mám všechny vlastnosti, které existují. Ty úžasné i ty méně úžasné, každou zastoupenou určitou měrou. Jsem prostě taková jaká jsem. 

Nejdůležitější pro mě jsou však moje oči a to jaké pocity vyvolávají obrazy, které vidí. To je pro mě barometr,  který se nikdy nemýlí.

 A jak jsou na tom Vaše oči??

Něco málo o mně

Vystudovala jsem pedagogickou školu, kterou jsem ukončila vyšším středoškolským vzděláním. Veškerá oprávnění sportovního instruktora, která škola nabízela jsem s lehkostí obdržela a školu s radostí ukončila. 

Následné mé vzdělávání takovou lehkost sice nemá, ale o to větší potřebou mi je. Každý vlastní nefunkční model na pracovním poli v oblasti managmentu, marketingu, vlastní rezervy a neúspěchy mi jsou impulzem se neustále vzdělávat. A na poli podnikatelském je příležitostí více než dost

Něco více o mně

Miluju svobodu a život se všemi jeho možnostmi. Jako dítě jsem hltala příběhy Rychlých Šípů. Každý večer jsem se na chalupě v Krkonoších nořila do jejich příběhů a byla jejich součástí. Vše jsem pak samozřejmě žila v reálném životě. Lezení po skalách, stromech, plavení v neckách na řece Javorce, kde voda po kolena byla vzácností, stavění bunkrů a nocování v nich, bojové hry, táboráky,… 

Nadšení, se kterým jsem se do všeho pouštěla přinášelo i odřená kolena a nejednu bouli na hlavě. Dokázala jsem si roztrhnout sukni, když jsem si před vystoupením v Lidové škole umění vylezla na strom pro třešně. Moji rodiče měli se mnou svatou trpělivost. Nyní jsem už velká holka a musím se o sebe postarat, ale duše dítěte ve mně stále žije.

Mám kolem sebe úžasné upřímné lidi, rodinu, manžela,  moje dvě děti, přátele, kamarády, obchodní partnery a díky nim si stále více uvědomuji, jak jednoduché je v průběhu života tuto jedinečnost dítěte ztratit. Střípky událostí a souvislostí se neustále skládají a díky nim musí mé zkušenosti ven a musí si začít žít svůj vlastní život.

Něco pro Vás

Pojďte v sobě objevit ten pocit dítěte, pojďte si se mnou vyzkoušet jak na to. Začněte žít svůj modrý život. Budete se moci spolehnout sami na sebe. Ve vašem těle Vám bude fajn a to je pocit k nezaplacení. Pojďte to zkusit, ráda Vás mým Modrým životem provedu, protože mě to prostě a jednoduše baví a hlavně je to tak jednoduché a zvládnete to úplně sami.

Máte nějaké otázky ???

Pokud máte jakýkoliv dotaz, volejte, pište !