Co je Nordic Walking?

1. zábavnou, efektivní a finančně dostupnou pohybovou aktivitou

2. jedinečnou pohybovou aktivitou možnou vykonávat ve 4 ročních obdobích

3. vhodnou pohybovou aktivitou pro téměř všechny věkové a výkonnostní skupiny, od zdatných sportovců až po rekonvalescenty

4. individuální i skupinovou pohybovou aktivitou

5. kondiční aktivitou provozovanou venku na čerstvém vzduchu v přírodě (i ve městech v městských parcích)

6. zdraví prospěšnou pohybovou aktivitou (tzn. jedinečným prostředkem ke snižování nadváhy, zvyšování fyzické kondice, zlepšení držení těla, úlevě bolestí zad, aj.)

7. nepoměrně efektivnější a příjemnější pohybovou aktivitou než běžná (svižná) chůze

8. pohybovou aktivitou, během které je zapojeno až 90 % svalů celého těla

9. pohybovou aktivitou, která pozitivně ovlivňuje psychiku člověka, umožňuje lepší zvládnutí stresu, uvolňuje psychické napětí a odpoutává od starostí každodenního života.

Naučím vás jak na to

Celý trénink Modrého života  trvá maximálně 90 minut a společně se uvidíme minimálně 5x. Vše pak budete hravě umět sami. Velice ráda však budu když i po ukončení tréninkového cyklu zůstaneme v kontaktu. Ráda Vám poradím nebo i postrčím vpřed.  Kdyby jste náhodou potřebovali někoho kdo vás bude kopat do zad*u pokud by se o Vás pokoušela Vaše stará kamarádka Lenost, pak se klidně také ozvěte.

3 – 2 – 1 START 

Ve zdravém těle, zdravý duch a nebo je to právě naopak? Všichni to víme a zní to trochu jako klišé, ale prozradím Vám jakým kouzlem se to stane. „ Já vím“ čáry máry fuk „Já dělám“. Jednoduše „pojďme na to a budou se dít zázraky.“

START
ZAHRIVACI ROVINA

ZAHŘÍVACÍ ROVINA

Z Vašeho života zmizí někteří Vaši skalní kamarádi: tuky, ochablé svaly, bolavé klouby, bolavá záda, bolesti hlavy, špatná nálada, výmluvy, lenost, pohodlnost, zmizí vaše neustálé noční výlety do lednice.

TRÉNINK

Kouzlo tréninku spočívá v jednoduché pohybové aktivitě / severské chůzi Nordic Walking , sestavou několika cviků a ve spoustě nezbytných ingrediencí, které zůstávají vždy tajemstvím šéf  kuchaře. Také  pohlídáme Váš tep tak, aby si moc nevyskakoval a  podíváme se na zoubek i Vašemu  jídlu.

ZAVOD

ZA CÍLOVOU PÁSKOU 

Najdou se noví kamarádi. Jako první se objeví lepší a silnější dech, dále pak lehčí tělo, pohyblivější klouby, pevné svaly, vytrvalost, lepší pleť, zdravé vlasy, pevné kotníky, pevná kolena, prokrvené svaly a kůže, zářivá pleť, větší pocení a s tím související očista kůže,  lépe myslící mozek, navštíví vás kvalitní hluboký spánek. Ráno vstanete plni energie, radosti a chuti do života, odpočatí a budete se těšit na nadcházející dny.. Neřešitelné se vyřeší samo a lehce ani nebudete vědět jak se to stalo.

A CO KDYŽ NĚCO ČASEM ZAPOMENU ?

Vše co se naučíte dostanete v písemné podobě s přesnými metodickými postupy.

A pak? Uvidíte sami.

JAKNATO

Co je +

Strava

součástí každého dne a nedílnou součástí Vaší pohody a výkonu je jídlo a jeho použití

Sestava cviků v přírodě

Sestava jednoduchých cviků, které zpevní svaly středu Vašeho těla. Cviků použitelných kdykoliv během dne nejen doma, ale i v přírodě.

Metodika v písemné podobě

Vše co se naučíte dostanete v písemné podobě s přesnými metodickými postupy.

Vaše tepová frekvence

Také pohlídáme Váš tep aby si moc nevyskakoval.

Tak pojďme na to!

Vyberte si jeden z balíčků a změňte svůj život!